Hosting pro D8 s podporou SSH

Fórum

Ahoj.
Pro své weby na D8 používám Cloud Hosting SnackHost s příplatkem za více výkonu pro velký přenos dat a podporu SSH (Composer, Drush, ...).
S Hostingem jsem byl spokojen, ale poslední čas (cca půlrok) sleduji, že jsou mé weby čím dál tím víc pomalejší. Návštěvnost webů mám dost malou, ale načítání webů z různých zařízení trvá celou věčnost :-(.

Drupal 8 Rules

Drupal user
Fórum

Zdravím

vytváříme web na D8 a potřebujeme jeden content type co se sám odpublikuje na základě zadaného data (nechceme uživatelsky zadávat čas, jen datum a čas  nějakej defaultní ). Děláme to kvůli souborům které nechceme aby po uplynutí data byli ještě dostupný veřejně.

Scheduler nevyhovuje protože se po uplynutí těch datatumů schedulleru vyčistí hodnoty datumu ale my potřebujeme aby tam pro lidi co můžou vidět unpublish obsah bylo stále vidět v jaké období to bylo publikovaný. Navíc tyto hodnoty se nedají zobrazit v detailu obsahu jako klasickej field. 

Redirect z multisite subdomény na doménu Neco.cz

Crash
Fórum

Ahoj,

rozjel se mi web na subdoméně u multisite a proto jsem se rozhodl pořídit mu samostatnou doménu. Teď tedy potřebuji přesměrovat přes 301 všechny odkazy ze subdomena.domena.cz na neco.cz a nevím jak to udělat jednoduše a efektivně. Všechny staré odkazy musí zůstat funkční a být přesměrovány na novou doménu. Web pak nutně nemusí spadat pod multisite, ale pokud to není nějaká velká překážka, neměnil bych to. Modul Redirect vypadá, že mi nepomůže, .htaccess taky ne, moduly které by mohly pomoci jsou na Drupal 7 a tak teď nevím, jak dál. Děkuji za rady.

Přesun Drupal 8 projektu z http://www.domena.xy/test do http://www.domena.xy

Drupal user
Fórum

Ahoj, prosím  je nějaká možnost jak celý projekt přesunout z pracovního testovacího adresáře do jiného? (o úroveň výše), celé jsem to dělal tak, aby původní staré stránky na této doméně  fungovaly, zatímco instalace drupalu 8 je v podadresáři /test.  Po dokončení práce jsem to zkoušel prostou kopií, všech souborů do rootu, ale ve výsledku funguje jen zobrazení HP a nefungují zde žádné linky + obrázky a nejde se přihlásit ani do adminu. Prosím nevíte někdo co s tím?

Ako vypnut CACHE pre variable?

Drupal user
Fórum

Ahojte,

Ako viem vypnut cache pre "variable" v twig?

 

mam preprocess funkciu, ktora mi z filtru bere hodnotu.... (to chcem pouzit na zobrazenie hodnoty podla urovne v hierarchii...)

function webik_preprocess(&$variables)
{
    $variables['efgh'] = \Drupal::request()->query->get('id_city');
}

bohuzial som si vsimol,ze "twig" si moju premennu zachachuje... mozno to nerobi len twig, zatial neviem... ale mam s tym "obrovsky problem"...

 

dakujem vopred za kazdu radu, popripade hint