Popis

Máte volnou kapacitu a chcete ji nabídnout? Hledáte pomoc pro váš projekt?

Upgrade Drupalu 6 na posledni verzi

Drupal user

Dobry den,

poptavam upgrade Drupalu 6.38 idelane na posledni verzi. Jedna se o web kde jsou publikovane a agregovane clanky (adresu webu poslu zajemcum).

Navrhnete prosim cenu. Idealne bych chtel zachovat theme, bohuzel vsak pro novou verzi jiz neexistuje.

Dekuji predem za reakci, pripadne piste na discord: holly_io

Hledáme vývojáře

Drupal user

Hledáme vývojáře, který má dovednosti v oblasti PHP, MySQL a CSS. Ideální kandidát by měl znalosti v používání frameworku Drupal a měl by se orientovat v práci s nástrojem GitLab. 

Co práce obnáší? 

  • Účast na plánování, vývoji a údržbě stávajících i nových aplikací a vnitropodnikových systémů 
  • Implementace a správa API pro efektivní propojení různých systémů 
  • Spolupráce s týmem a code review 

Co by bylo dobré umět? 

Drupal Commerce - napojení na Packetu

Drupal user

Dobrý den,

poptávám člověka, který by pomohl dodělat Drupal Commerce e-shop, konkrétně komunikaci s Packetou skrze jejich API a propisování údajů o objednávce do objednávek na webu, dále podporu faktur, custom emailů na základě nějakých pravidel, generování štítků na balík z Packeta API apod.

Poptávám instalaci projektu webu na hosting Wedos

Drupal user

Dobrý den,
poptávám instalaci projektu webu založeného na Drupal 10 na hosting Wedos ze zálohy.  (Backup.tar) + později případné služby jako editace a údržba webu.

Zhruba 10 let tvořím weby pomoci Wordpressu a často je stěhuji, ale pokud aplikuji podobný postup u Drupalu, nedaří se mi to. Proto hledáme externího specialistu.

Hledáme kolegu/ kolegyni

Drupal user

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu!

Věk pro nás není překážkou, stačí nám tvůj zájem a nadšení pro web development. Pokud jsi středoškolák po maturitě, mladý rodič na mateřské nebo prostě jen toužíš po změně oboru, máme pro tebe skvělou příležitost. Nebo umíš a chceš nám to ukázat?

Nabízíme ti možnost vstoupit do světa web developmentu a především Drupalu a naučit se nové dovednosti nebo se realizovat v migraci a tvorbě stránek na Drupal 10.

Připoj se k nám v naší moderní kanceláři v Teplicích, kde tě čeká mladý a přátelský pracovní kolektiv.

Migrace vašich webových stránek na Drupal 10

Drupal user

Vážení tvůrci, provozovatelé či majitelé webů,

Nabízíme online setkání. Pokud vaše webové stránky využívají redakční systém Drupal 7, Drupal 8 nebo Drupal 9

Specializujeme se na přechod webových stránek na nejnovější verzi systému Drupal a migraci na aktuální verzi - Drupal 10.

Hledáme Drupalistu...

Q2 – digitální marketingová agentura

Jsme Q2 – digitální marketingová agentura, která hledá Drupal vývojaře pro posílení našeho stávajícího týmu - ideálně full-time, ale jsme otevřeni pro jakoukoliv externí formu spolupráce.

V Q2 si zakládáme na individuálním přístupu ke klientům i kolegům. Našim cílem je dlouhodobá spolupráce, která je přínosná pro obě strany. Hledáme partnerskou spolupráci, nehledáme jednorázové řešení problému.