Fórum

Zkoušíte Drupal a máte spoustu technických otázek? Ať již jste začátečník, anebo zkušený Drupalista, pro všechny technické i méně technické dotazy zde máme fórum, které je rozděleno do vhodných tématických sekcí.

Věřte, že my všichni v souvislosti s Drupalem řešíme podobné problémy. Je velká šance, že právě Váš problém může být jedním z těch, na které již ve fóru existuje odpověď. Fórum je jednoduše skvělá studnice informací.

Zeptat se ve fóru

Slack kanál

Jestli se do komunitního dění chcete zapojit trochu více, rozhodně nevynechte Slack kanál. Probíráme tam např. náměty na programy akcí, překlady rozhraní a mnoho dalšího.

Viz formulář v patičce

Tým Drupal.cz

Drupal týmem nazýváme skupinu lidí, která se stará o provoz komunitního webu drupal.cz. Věřte, že jak obsahové, tak technické práce je v rámci provozu komunitního webu hodně, a proto budeme velmi rádi, pokud se rozhodne zapojit a přidat ruku k dílu.

Chcete být redaktorem na d.cz? Chcete pomáhat moderovat sekce fóra či udržovat kvalitu webu? Kontaktuje kteréhokoli člena Drupal týmu, anebo se podívejte na náš github.

Drupal asociace v České republice

Zajímá Vás dění okolo drupal.cz a chtěli byste být jeho součástí? Chcete pomáhat organizovat Drupal akce a setkání v České republice? Anebo snad máte nějaký nápad či tip, jak zlepšit fungování Drupal komunity?

V tom případě opět kontaktujte někoho z Drupal týmu, anebo nám napište na obecný email [email protected].

Více o Asociaci pro Drupal