Popis

Drupal na mě vysypal nějakou PHP hlášku? Nejde nastavit databáze, databáze píše chybu? V konzoli je něco o Javascriptu? Co dál?

Chyba aktualizace views

Drupal user
Fórum

Dobrý den, můžete mi prosím někdo pomoci. Dnes jsem na webu aktualizovala modul views, aktualizace se ani nedokončila a od té doby mám na webu toto: Parse error: syntax error, unexpected '[' in /data/web/virtuals/70593/virtual/www/sites/all/modules/views/includes/handlers.inc on line 1003

Přes ftp jsem views přehrála v domnění, že se jedná o chybu při instalaci, ale je to pořád to stejné do stránky se nemůžu vůbec dostat.

Prosím pomůžete mi někdo? Děkuji

chyba instalace-heslo

Drupal user
Fórum

Dobrý den, prosím o radu s tímto problémem. Při změně hostingu došlo k poškození souboru .sql. Bylo mi tedy doporučeno,abych provedl novou instalaci Drupal. Tu se mi přes neustálé chyby nepovedlo provést dokonce(zadat hesla apod). Nevím jak je to možné, ale nyní to po mě požaduje přihlašovací údaje, které jsem nezadal( http://zarelaxem.cz )? Děkuji

Error

Drupal user
Fórum

Dobrý den, dneska jsem se chtěl podívat k sobě na stránku a hlásí mi to tohle: 

PDOException: SQLSTATE[HY000] [1044] Access denied for user 'a117317_d7bc'@'%' to database 'd117317_d7bc' in lock_may_be_available() (line 167 of /data/web/virtuals/26981/virtual/www/includes/lock.inc).

Co to znamená a jak to řešit, porá di mi někdo?

Děkuji

Fatal error - a.jpg

Drupal user
Fórum

Zdravím, 

u stránek nám vyskočila takováto hláška. Fatal error: require_once(): Failed opening required '/data/web/virtuals/100393/virtual/www/sites/default/files/a.jpg' (include_path='.:/data/web/virtuals/100393/virtual') in /data/web/virtuals/100393/virtual/www/includes/bootstrap.inc on line 2248

 

nevíte někdo jak tento problém opravit? Bohužel o stránky se staral někdo jiný a zálohy nemáme.

 

 

Drupal nejde nikdy doinstalovat bez chyby

Drupal user
Fórum

Ahoj, již delší dobu se potýkám s Drupalem a jeho instalací. Rád bych tento systém začal používat, přecházím totiž z WP.
Ovšem několikrát jsem jej už zkoušel nainstalovat jak na Wedos tak na ONEbit a aktálně na Endoru a vždy tam byla nějaká chyba.

Ptám se proto, není ten systém až moc problémový a neměli by se vývojáří zaměřit na nějaký fix těchto chyb ?