Popis

Sháníte návod jak udělat konkrétní funkci? Potřebujete poradit s nastavením?

Posunutie článku na prvé miesto + extra class css

www.cotus.net
Fórum

Zdravím.
Akým spôsobom by som mohol docieliť aby sa článok po zaplatení sms kou - presunul napr. na dva týždne na prvé miesto vo výpise views + bola mu pridaná extra css trieda?
Hľadám nejaké vhodné jednoduché riešenie napadlo ma:

1. použiť https://www.drupal.org/project/node_convert
po zaplatení  by sa aktuálny uzol convertoval na 2 týždne - ideálne by bolo aby automaticky po danej dobe sa vrátil naspäť do pôvodného stavu...

Drupal 7.61 a Commerce Kickstart 1.x - jak to udělat?

Drupal user
Fórum

Zdravím,

mám jednoduchý web, kdysi postavený na instalačním profilu Commerce Kickstart 1.x.

Aktuálně verze Kickstart = 7.x-1.53,
aktuální verze Drupal jádra je tedy 7.60.

Bohužel zatím nevydali verzi s aktuálním jádrem 7.61, které ale potřebuji kvůli PHP. (mám PHP 5.3.29, které již je v tuto chvíli nepodporované a musím přejít - nejlépe na 7.3 nebo alespoň na 7.2)

Jaké mám možnosti to řešit?

 

Redirect z multisite subdomény na doménu Neco.cz

Crash
Fórum

Ahoj,

rozjel se mi web na subdoméně u multisite a proto jsem se rozhodl pořídit mu samostatnou doménu. Teď tedy potřebuji přesměrovat přes 301 všechny odkazy ze subdomena.domena.cz na neco.cz a nevím jak to udělat jednoduše a efektivně. Všechny staré odkazy musí zůstat funkční a být přesměrovány na novou doménu. Web pak nutně nemusí spadat pod multisite, ale pokud to není nějaká velká překážka, neměnil bych to. Modul Redirect vypadá, že mi nepomůže, .htaccess taky ne, moduly které by mohly pomoci jsou na Drupal 7 a tak teď nevím, jak dál. Děkuji za rady.

Nastavení modulu Advanced CSS/JS Aggregation, aby vybrané javascriptové soubory nezpracovával

Drupal user
Fórum

Ahoj potřeboval bych poradit jak nastavit modul Advanced CSS/JS Aggregation, aby vybrané javascriptové soubory nezpracovával, konkrétně mi jde aby nechal na pokoji soubory z modulu Plupload jelikož přestane fungovat překlad viz. soubor i18n.js

Díky M.

Přesun Drupal 8 projektu z http://www.domena.xy/test do http://www.domena.xy

Drupal user
Fórum

Ahoj, prosím  je nějaká možnost jak celý projekt přesunout z pracovního testovacího adresáře do jiného? (o úroveň výše), celé jsem to dělal tak, aby původní staré stránky na této doméně  fungovaly, zatímco instalace drupalu 8 je v podadresáři /test.  Po dokončení práce jsem to zkoušel prostou kopií, všech souborů do rootu, ale ve výsledku funguje jen zobrazení HP a nefungují zde žádné linky + obrázky a nejde se přihlásit ani do adminu. Prosím nevíte někdo co s tím?

Ako vypnut CACHE pre variable?

Drupal user
Fórum

Ahojte,

Ako viem vypnut cache pre "variable" v twig?

 

mam preprocess funkciu, ktora mi z filtru bere hodnotu.... (to chcem pouzit na zobrazenie hodnoty podla urovne v hierarchii...)

function webik_preprocess(&$variables)
{
    $variables['efgh'] = \Drupal::request()->query->get('id_city');
}

bohuzial som si vsimol,ze "twig" si moju premennu zachachuje... mozno to nerobi len twig, zatial neviem... ale mam s tym "obrovsky problem"...

 

dakujem vopred za kazdu radu, popripade hint 

 

 

global $variables

Drupal user
Fórum

Ahojte,

Mam 2 preprocess metody., z 2 preprocess funkcie potrebujem dostat "hodnotu" do 1. funkcie. Ako to viem spravit ?

1 funkcia

function webik_preprocess_node__article__teaser(&$variables) {

}

2 funkcia

function webik_preprocess_page(&$variables){

$variables['bbb'] = \Drupal::request()->query->get('id_city');

}

 

 

hook v .theme zmeni template(vlastnost ?)

Drupal user
Fórum

Ahojte,

Do .theme suboru som pridal hook: function webik_preprocess_node__article__teaser(&$variables ) { } a vsimol som som si, ze sa mi zmenil layout! ked odkomentujem danu metodu(hook), tak sa mi layout vrati spat. Ako viem toto osetrit? 

layout mam v node--teaser.html.twig - kedze mi to je jednoduchsie mat v jednom subore, ako to mat rozlozene v 10 suboroch. Ako viem zabezpecit, aby som pouzival hook a zaroven mi ostal layout z node--teaser.html.twig ?

s hook len pridavam len "variables"...