Popis

Sháníte návod jak udělat konkrétní funkci? Potřebujete poradit s nastavením?

Prosím o radu jak správně vytvořit štítky.

Drupal user
Fórum

Prosím o radu jak správně vytvořit štítky. Zatím se mi to nepodařilo... Použil jsem modul štítky a nastavil jsem ho. Štítky se mi však na stránce knihy řadí pod sebe jako textový odkazy, ne jako štítky. Nemají rámeček a proto se barví jen odkaz na kterém je myš... Jak se prosím štítky nastavují aby měly podobný vzhled jako mají na jiných webech? Děkuji všem, kteří se ozvou za případnou radu.

Láďa Hollý

Hosting pro D8 s podporou SSH

Fórum

Ahoj.
Pro své weby na D8 používám Cloud Hosting SnackHost s příplatkem za více výkonu pro velký přenos dat a podporu SSH (Composer, Drush, ...).
S Hostingem jsem byl spokojen, ale poslední čas (cca půlrok) sleduji, že jsou mé weby čím dál tím víc pomalejší. Návštěvnost webů mám dost malou, ale načítání webů z různých zařízení trvá celou věčnost :-(.

Vymazání index.php z URL adresy

Crash
Fórum

Ahoj, v adrese se mi občas objevuje index.php (např. domena.cz/index.php/kategorie/clanek1), ale já tam index.php zobrazovat nechci (domena.cz/kategorie/clanek1) kvůli duplicitě obsahu. Za boha se toho nemůžu zbavit.

Zkoušel jsem to přes .htaccess:

RewriteRule ^index\.php / [R=301,L]
RewriteRule ^index\.php\/(.+) /$1 [R=301,L]
RewriteRule ^(.+)\/index\.php\/(.+) /$1/$2 [R=301,L]

A zkoušel jsem to i přes httpd.conf z:

<Directory "/var/www"> AllowOverride None </Directory>

na

Využítí modulu "User Points" aby si mohl uživatel dobíjet kredit a pak ho použít k nákupu za zboží?

Drupal user
Fórum

Ahoj právě řešíme jak umožnit uživateli zakoupit nějaký kredit, který by pak mohl využít např. při platbě za zboží.

Napadlo nás co se nabízí jako první a to module "User Points" ale netušíme jak provést nakupování bodů a pak jejich použití při platbě za zboží.

Zatím jsem nenašel integraci s commerce pokud o něčem víte budeme rádi.

Děkuji za rady

Filtrování obsahu podle číselné nebo textové hodnoty uložené v políčku

Drupal user
Fórum

Ahoj máme obchod kde můžeme cenu zadávat do políčka explicitně jako číslo nebo jako textový řetězec. Používáme k tomu module Select (or other). Nadefinovali jsme políčko s rozbalovací nabídkou.

Hodnoty jsou:

1) Dohodou

2) Cena

Když vybereme cena tak se zobrazí políčko pro zadání ceny a můžeme zadat např. 100

Drupal 8 Rules

Drupal user
Fórum

Zdravím

vytváříme web na D8 a potřebujeme jeden content type co se sám odpublikuje na základě zadaného data (nechceme uživatelsky zadávat čas, jen datum a čas  nějakej defaultní ). Děláme to kvůli souborům které nechceme aby po uplynutí data byli ještě dostupný veřejně.

Scheduler nevyhovuje protože se po uplynutí těch datatumů schedulleru vyčistí hodnoty datumu ale my potřebujeme aby tam pro lidi co můžou vidět unpublish obsah bylo stále vidět v jaké období to bylo publikovaný. Navíc tyto hodnoty se nedají zobrazit v detailu obsahu jako klasickej field.