Hledáme vývojáře

Drupal user

Hledáme vývojáře, který má dovednosti v oblasti PHP, MySQL a CSS. Ideální kandidát by měl znalosti v používání frameworku Drupal a měl by se orientovat v práci s nástrojem GitLab. 

Co práce obnáší? 

  • Účast na plánování, vývoji a údržbě stávajících i nových aplikací a vnitropodnikových systémů 
  • Implementace a správa API pro efektivní propojení různých systémů 
  • Spolupráce s týmem a code review 

Co by bylo dobré umět? 

Nastavení formátu textu s vloženým css + TinyMCE?

Drupal user
Fórum

Ahoj měla bych zapeklitý - teda pro mě :-) - problém, mám formát textu s filtrem povolených html značek, nastavila jsem si i tinyMCE kde je jedno tlačítko pro tučný text a další pro podtržený text atd. když jsem se podívala jaký tagy to generuje zjistila jsem, že to formátování dělá pomocí tagu <span style="text-decoration: underline;">něco</span> tak jsem povolila tag <span>, ale ten vložený css styl pořád odfiltruje takže po uložení resp. zobrazení se neprojeví i když je uložený. Nevíte jak povolit to vložené css???

Taxonomy termíny ve Views + nastavení pro indexované nody

Drupal user
Fórum

Ahoj potřebovala bych poradit ohledně indexovaných nodů přes Search API. Vytvořila jsem si Views pro indexované nody kvůli formuláři pro fulltextové hledání. Myslela jsem, že to bude stejné jako normální Views kde si naklikám Taxonomy termíny a určím si jejich zobrazení u nodů. Potřebuji zobrazit termíny s volbou "Formatter: Last text only" ale místo toho tam vidím jen "List handling"...ale nic jak udělat to co potřebuji.

Nevíte jak nastavit abych si mohla ty termíny vypsat jako u "Formatter: Last text only"?

Zdá se že pro indexované nody je to Views nějaké jiné???

Nastavení minimální velikosti (počet znaků) pro termíny v políčku autocomplete

Drupal user
Fórum

Ahoj potřebovala bych poradit zda lze nastavit např. pomocí nějakého modulu minimální velikost termínu v políčku autocomplete pro tagování obsahu uživateli, aby nemohli strkat k obsahu např. a, e, i, o, u nesmysly do slovníku?

Hromadná aktualizace cen zboží?

Drupal user
Fórum

Ahoj, jak v commerce 1 hromadně upravit cenu zboží o 10% zaokrouhlení na celé koruny, tj. zohlednit inflaci?

Přemýšlím jestli si napsat nějaký malý modul a přes DrupalQueue/Batch API postupně provést hromadnou aktualizaci nebo to udělat přímo v databázové tabulce přes sql dotaz:

UPDATE field_data_commerce_price SET commerce_price_amount = ROUND(price * 1.1, 0);

Žádný modul pro toto jsem nenašla...

K.

Lze nějak zabránit aktualizaci objednávky např. pomocí hook_presave_entity?

Drupal user
Fórum

Ahoj opět se hlásím o slovo :-) snad nejsem moc otravná... potřebovala bych vyřešit situaci když se provádí aktualizace objednávky a snažím se tomu zabránit pokud nebudou splněny určité podmínky tzn. neprovede se u ní žádná změna ani se nezavolají žádné rules. v podstatě potřebuji stopnout její jakékoliv zprocesování.

Potřebuji to udělat na úrovni kódu tak jsem začala uvažovat o "hook_entity_presave", ale netuším co v objektu objednávky nastavit a zda je to vhodné místo na této úrovni.

Objednávka na jednu stránku (One Page Checkout) pomocí vlastního formuláře + Commerce Addressbook

Drupal user
Fórum

Ahoj měla bych tu další perličku snažíme se rozchodit jednostránkový formulář pro objednávku našli jsme nějaké moduly jako: https://www.drupal.org/project/commerce_express_checkout

ale to není ono.