Drupal user
Fórum
Drupal version

Ahoj, řešil jste někdo migraci šablony Drupal 7 na Drupal 8 ci 9? Mám takovou ideu že bych primárně zachoval původní CSS styly a zbytek twig souboru a preprocess funkci prepsal tak, aby mely totozny vystup jako v D7. Twig je velmi konfigurovatelny, myslim ze lze dosahnout temer stejneho html vystupu jako v D7 docela dobre.  Naopak kdybych musel psát úplně nově CSS styly, bylo by to celé pracnější.  

Přijde vám mnou výše popsaný postup jako příliš velká prasárna, nebo legitimní postup? Zkousel jste to nekdo takto.. ? ;)  Zatím jsem při migraci webu pouze migroval data a dělal celý web vcetne sablon znovu, chtěl bych ale zkusit v některých případech i zachovat úplně stejny vzhled a tak hledam nejmene pracnou cestu..

Dekuji

Mirom: diky za odpoved... Porad se toho napadu nechci vzdat.. V cem byl u vas nejvetsi problem, da se k tomu  neco napsat? Moje weby nejsou uplne rozsahle, ale maji nekdy narocne odladovane css... Treba by muj usecase byl pro to vhodnejsi nez u vas..

Za ty roky si většina webů už zaslouží kompletní přepis. Rozhodoval bych se spíše podle toho v jakém je stavu ten projekt - jestli byl v D7 perfektně udržovaný, design byl udržován průběžně, je aktuální nebo je kompletní přepis příliš velké sousto, tak bych spíše migroval.

Přidat komentář

Ktorá rieka preteká Bratislavou?