Drupal user
Fórum

Dobrý den,

neberte to nijak zle, ale šlo by něco udělat se vzhledem? Tento "nový vzhled" mi přijde zastaralý, nekonzistentní, nepřehledný. Líbilo by se mi něco podobného jako je například http://maxiorel.cz

Jde o podnět.

novy ci lepsi vzhled je primarne otazka toho, ze by se nasel dobry grafik ktery by ho navhnul. sekundarne by se pak musel najit nekdo kdo by to nakodil do sablony.

co se tyce umirani portalu tak prave nova verze byla delana mimojine pro lepsi komfort pri editaci obsahu coz by snad mohlo odstranit nechut psat clanky apod.

Tohle bych mohl rici jmenem Asociace pro Drupal:

Radi vidime feedback a jeste radeji nejakou odvedenou praci. Idealni je se s nami spojit na Slacku, nebo prijit na meetup. 99% prace kolem drupal.cz a komunity delame zdarma a ve volnem case. A prave cas je nejvetsi problem. Plany mame jasne. Dokonce jsou na jiz vyse odkazanem githubu vytvorene ukoly ktere cekaji na vyreseni. Pokud chce pomoci nekdo kdo se nezabyva "kodem" tak by se hodila pomoc napriklad s organizovanim akci, psanim clanku, preklady, hledanim sponzoru, radi bychom meli jako asociace kontakt na firmy ktere pracuji s drupalem atp... Ukoly ktere nesouvisi s kodem se snazim udrzovat tady: https://github.com/Drupalcz/community-tasks/issues ale zatim se to nesetkalo s velkou odezvou.

Drupal user
Trvalý odkaz

Vám chybí jedna podstatná věc. Vy cílíte především na Power Usery. To já považuji za problém a moc se jich tu na webu nesejde. Každý zkušenější uživatel (čehokoliv) má tendenci si hrát na vlastním písečku.

Absolutně tu chybí věci pro úplně začátečníky, začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé.

Pro koho je určen Drupal? Pro úzkou skupinku nerdů a odborníků?

Je těžké tu dohledat nějaké informace. A web je pro mě nepřehledný.

Já tomu rozumím a chápu, že to dá strašně práce, vůbec takový web postavit, udržovat, upgradovat, starat se o něj atp. A chybí tu lidi a především nadšenci.

Přeji hodně úspěchů.

Přidat komentář