Radim Klaška

V listopadu se bude v Praze konat první ročník konference Drupal IronCamp. Zde je malá ochutnávka toho, co můžete očekávat.

Čtěte ale rychle. Early bird vstupenky za sníženou cenu jsou dostupné pouze do páteční půlnoci 16.9. 23:59! Zakoupíte je na webu: http://www.drupalironcamp.com/buy-a-ticket ;-)

V posledních letech se opakovaně objevila potřeba vytvořit událost, která by propojila komunity střední a východní evropy. Před dvěma lety na DrupalConu v Amsterdamu jsme začali s organizací konference pro tento region. Po mnoha diskusích jsme se dostali k organizaci prvního ročníku Drupal IronCamp. Cílem konference je přivést na jedno místo talent světové úrovně společně s lokálními účastníky a vytvořit prostor k propojení komunit, navázání kontaktů a to vše při udržení cen výrazně nižších než na DrupalConu. Konference by měla být dostupná všem.

Kdy a kde

První ročník se uskuteční v Praze na akademické půdě ČVUT a to 24. až 27. listopadu 2016. Očekáváme účast kolem 200 profesionálů z různých koutů Evropy. IronCamp je určený hlavně pro freelancery a společnosti z regionu. Těmto by měl poskytnout příležitost získat nové znalosti přímo od top přispěvatelů komunity a spojení s novými potecionálnímí zaměstanavateli / zaměstnanci / zákazníky. V neposlední řadě můžete potkat nové přátele z evropských komunit a pomoci dále rozvíjet mezinárodní spolupráci a Drupal jako takový. Konference bude zahájena business dnem (CxO) zaměřeným na vůdčí osobnosti z obchodní sféry, kde bude možné prodiskutovat aktuální problémy a jejich rěšení. Dále také navázat nové obchodní vztahy. V průběhu konference budou připraveny přednášky, přispěvatelské sprinty, návštěvníky organizovaná mini setkání (BoF) a večerní program. Veškeré informace jako hlavní přednášející se postupně objevují na www.drupalironcamp.com

Co teď?

Vstupenky

Early bird vstupenky za sníženou cenu jsou dostupné pouze do páteční půlnoci 16.9. 23:59, tak dlouho neváhejte! Zakoupíte je na webu: http://www.drupalironcamp.com/buy-a-ticket

Navrhněte přednášku

Přihlašte svou přednášku zde: http://www.drupalironcamp.com/user/login?destination=node/add/session Pro informace o termínech sledujte web a sociální média.

Sponzoring

Veškeré informace pro sponzory jsou zde: http://www.drupalironcamp.com/become-a-sponsor Neváhejte nás kontaktovat. (klidně i v češtině ;-) )

Připojte se

Úvodní obrázek: geralt (Public domain license)

Přidat komentář

Která řeka protéká Prahou?