Update D6 - D7

www.cotus.net
Fórum

Zdaravím.

Previedel som update webu (drupal + cck polia + ubercart) z D6 na D7 zatiaľ na localhoste.

Momentálny top problém ktorý som zatiaľ neodstránil ...

Mal som dva cck polia - termímy taxonomy aj jedno výberové pole (Akcia + Novinka). Tam som použil cck migrate. Vyzerá to, že je všetko v poriadku. Produkty sú na novom webe cez menu aj podľa toho roztriedené aj dostupné - ale pri editácii produktu - sa mi nezobrazí vo výberovom polí ani v zozname do ktorého termínu patrí ani či je to akcia resp novinka.

Výpis předchozích úrovní termínů v blocích

Drupal user
Fórum

Ahoj potřeboval bych poradit zatím jsem nenašel jak to udělat... Potřebuji v blocích vypsat termíny z jednotlivých úrovní, které předcházejí té aktuální. Příklad jsem v úrovni 5 tak bych rád v blocích vypsal seznam termínů v předchozích 4 úrovní -  jeden blok pro každou úroveň. Obdobně třeba pro úroveň 3.

 

Díky

Jak omezit přidávání obsahu do kotegorií podle rolí?

Drupal user
Fórum

Ahoj řeším možná asi něco co už někdo potřeboval... netuším, ale potřebuji nastavit omezení na úrovni jednotlivých termínů podle rolí. Máme Slovník (vocabulary) Organizace a v něm termíny jako účtárna, sklad, personální, obchodní apod... a potřebujeme, aby si jednotlivá oddělení nelezla do zelí, tedy aby svoje příspěvky mohli dávat jen do kategorií na které mají oprávnění. Myslel jsem, že lze nastavit někde oprávnění na úrovni termínu takže např.

META HLEDÁ PROGRAMÁTORA/KODÉRA DRUPALU

Drupal user

Pro další vývoj e-learningového portálu www.cestina2.cz hledáme programátora/kodéra Drupalu. Portál je určen k výuce češtiny jako druhého jazyka pro děti 1. a 2. stupně základních škol. Aktuálně pracujeme na tom, abychom ho udělali atraktivnější a uživatelsky příjemnější.

Drupal 7 - hledáme programátora na udržovaná a modernizováni webu.

Drupal user

Ahoj,
hledáme programátora pro dlouhodobou spolupráce na našem firemním webu. Aktuálně potřebujeme upravit několik grafických závad ale na druhou stránů taky potřebujeme do budoucna některý moduly předělat, změnit jejich ovládáni plus poradit s optimalizace webu pro vyhledávací systémy.

Zašlete mi svůj mail na [email protected] a já Vám přepošlu technické zadáni.