Více uživatelských rolí (IMCE) - funguje jen jedna

Drupal user
Fórum

Zdravím v diskusi. Registrovanému uživateli jsem přiřadil více rolí pro zobrazení souborů (IMCE). Problém je v tom, že dotyčný vidfí pouze soubory související s jednou rolí (s tou první v seznamu). Pokud první roli deaktivuji, vidí obsah podle druhé role. Dohromady to nefunguje (zobrazení adresáře A nebo B). Čím by to mohlo být?

 

drush "si myslí", že není povolen modul "features", ale přitom je :-)

Eva Rázgová photo
Fórum

Už se vám někdy stalo tohle?

udělám nějaký merge v gitu (týká se to features), pak provedu:

git pull
drush cc all

>> zadám: drush fr feature_NECO

konzole hlásí chybu: Command fr needs the following extension(s) enabled to run: features. [error] The drush command 'fr feature_NECO' could not be executed.

Tuším, že je to nesmysl, ale přesto zkusím: drush en features

AdSense

Drupal-Sokol
Fórum

Ahojte,
vytvoril som v účte AdSense responzívne reklamy, počkal pár dní (vraj schválenie trvá 48 hodín), vytvoril som blok a vložil kód AdSense. Bez výsledku. Následne som na fóre Drupal.org vyhľadal issues:
https://www.drupal.org/project/adsense/issues/2901664
https://www.drupal.org/project/adsense/issues/2880179
https://www.drupal.org/project/adsense/issues/1475932
A experimentoval s tým, ale rovnako bez výsledku, zobrazuje sa len prázdne pole (vľavo dole pri každom článku a vpravo hore na titulke).
Stretol sa tu s týmto problémom ešte niekto?

Hledáme drupalistu.

Ahoj,

jsem z digitální agentury Story TLRS a momentálně sháníme do týmu posilu. 

Co požadujeme?


Nemusíš být profík, klidně junior začátečník, jen bychom byli rádi, kdybys měl alespoň základy ve webových technologiích ( PHP, JavaScript, CSS a správa serveru) a obecný přehled o vývoji webů.

A co se náplně práce týká? Jednalo by se jak o maintanence, tak i o rozvoj stránek. 

Za co získáš plusové body?

Překlad

Drupal user
Fórum

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat...nainstalovala jsem si zaplacenou šablonu, a nemám kompletní překlad ve formuláři...něco je sice česky, ale například validační hlášky jsou v angličtině...nebo je tam tlačítko clear místo smazat atd...je nějakej jednodušší způsob, jak se vyhnout sáhodlouhýmu hledání v kódu a přepisovat to? .Když zapnu Bartik, tak je formulář funkční, dá se v té šabloně nějak ten formulář třeba deaktivovat, abych mohla používat ten?