Oprava napadnutého webu

www.cotus.net
Fórum

Zdravím.

Po kontrole webu som našiel súbory, ktore do Drupalu nepatria. V root 404.php a sites/libasset.php. Stránka funguje bez problémov ale...

Odstranil som všetky súbory aj adresare okrem sites. Nahral najnovší Drupal aj moduly. Vymazal aj subor sites/libasset.php - žiadne ine podozrivé subory som nenašiel.

Previedeol update.php. po dvoch dňoch sú tam tie súbory zase.

1. Ako sa da zistiť či nieje napadnutá aj databáza? Nerád by som prestavoval celý web odznova.

Webform current-page link

www.cotus.net
Fórum

Zdravím.

Je možné zobraziť regulárny link vo Webform-results  na current-page? Formulár je v bloku pri každom článku. token - [current-page:url:brief] funguje pri textových, aj skrytom poli formuláru, aj odošle aktuálnu URL - ale nezobrazí sa vo výsledkoch ako URL odkaz. (nutné ctrl + c; ctrl+v)

Zvolil som pole Markup a tam sa link zobrazí korektne - ale má problém s odoslaním URL aktuálnej stránky. Pri načítaní formulára aj zobrazí aktuálnu URL stránky. Po odoslaní a zobrazení vo výsledkoch už link smeruje na URL formulára.

Nastavení Twitter + hybridauth

Drupal user
Fórum

Ahoj opět bych měla jednu otázku :-) snažím se nakonfigurovat hybridauth, ale Twitter mi hlásí na svých stránkách developer.twitter.com při konfiguraci "Query parameters are not allowed." ale na drupalu v konfiguraci je abych zadala tuhle adresu???

https://abc.cz/hybridauth/endpoint?hauth.done=Twitter

aktualizovala jsem i knihovnu hybridauth na verzi 2.17 ale nepomohlo

Lze nějak svázat nákup jedné položky s jinou (podmínit)?

Drupal user
Fórum

Ahoj přešla jsem na drupal, úspěšně jsem se prokousala instalací shopíku a potřebovala bych poradit jestli existuje modul, který by umožňoval v shopu svázat zboží. Jde mi o to, aby když zákazník bude chtít koupit např. orchidej musí si koupit i přípravek na ochranu proti škůdcům.

A používám drupal commerce ne ubercart.

Děkuji všem!

Nabízím služby drupalisty (praxe 10 let +)

Drupal user

Více jak 10 let zkušeností s tvorbou webů a eshopů s CMS Drupal (+ commerce či ubercart).

Z posledních referencí:

www.kovopor.cz
www.truhlarstvi-kozohorsky.cz
www.jaroslavatomiskova.cz

www.outdoor-store.cz

Ze starší produkce:

www.piercingmania.cz (jeden z prvních eshopů, který je v provozu i dnes)

Řazení stránek knihy

Drupal user
Fórum

Vytvořila jsem knihu (Book) s několika desítkami podřízených stránek. Stránky se automaticky seřadily podle abecedy, což mi vyhovuje. Problém je ten, že stránky s názvem začínajícím na Č jsou úplně na konci. Jak přinutit modul Book, aby mi stránky řadil česky?

V mých views řazených podle title jsou uzly řazené česky správně.

Vím, že bych mohla stránky ručně přehodit, ale to bych nerada, protože se očekává, že uživatelé budou brzy přidávat další desítky stránek, a chtěla bych, aby toto řazení bylo "bezzásahové".

Děkuji za jakýkoli nápad.