Přeskočit přímo na text


Staň se junior vývojářem v Drupalu

Ahoj, zajímá Tě oblast IT a chceš se naučit programovat? Sníš o tom, že se staneš Drupal vývojářem? Právě pro Tebe máme skvělou a jediněčnou příležitost si to zkusit a začít svojí kariéru v IT – jmenuje se CN University.

CN University je tzv. On-the-job trainee program, který je koncipován formou brigády a spolupráce na DPČ (pokud můžeš pracovat na full time, tak samozřejmě klasickou pracovní smlouvou). Během přibližně 6 měsíců projdeš 3 fázemi, na konci kterých dostaneš pracovní nabídku na spolupráci se společností CN group s.r.o. jako Junior Developer.

Aktuálně rozbíháme další kolo programu – zaměřené na weby, PHP a s důrazem na Drupal. Tentokráte hledáme talent do naší pobočky ve Zlíně (27. 6. 2017) a v Praze (29. 6. 2017).

Přihlaš se do CN University a my ti pomůžeme splnit tvé sny!

CN university
 

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Support

Psychologie - poradenství