Přeskočit přímo na text


Drupal.cz tým

O vývoj a fungování webu Drupal.cz se stará níže uvedený tým lidí. Jestliže zjistíte na webu problém, nebo se chcete podílet na vývoji, obsahu a dění v komunitě, pak víte, kdo se vašimi návrhy/příspěvky bude zabývat a na koho se můžete přímo obrátit s dotazem, nápadem, požadavkem…

 

Vedení Drupal.cz

Lidé, kteří mají v současné době hlavní slovo ohledně vývoje webu Drupal.cz. Se zásadními návrhy se obracejte přímo na ně.

Administrátoři webu

Podílejí se na vývoji webu a rozhodování o jeho podobě i obsahu. Mohou přidělovat oprávnění ostatním uživatelům. Pokud zjistíte dílčí problém na webu nebo máte dílčí návrhy na změny, obraťte se na ně.

Redaktoři

Spravují obsah, kontrolují správnost. Mohou vám pomoci s kontrolou/úpravou vašeho textu, nebo zařazením do příslušné sekce na webu.

Přispěvatelé

Píšou články, případové studie, zajímavé postřehy…

Toť příležitost pro vás všechny, kdo tuto stránku čtete. Opravdu nemusíte umět a vědět všechno: jak jste právě zjistili, je zde tým lidí, kteří vám rádi s vašimi texty pomohou – jak po jazykové, tak po odborné stránce.

Jestli si netroufáte hned na případovou studii, zkuste napsat třeba zajímavý blog nebo příspěvek do fóra. Ty nejzajímavější budeme vybírat pro uveřejnění na titulní straně webu.

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Support

Psychologie - poradenství