Přeskočit přímo na text


Služby

Pokud hledáte dodavatele služeb pro Drupal, můžete se obrátit na následující společnosti.

Dynamite Heads

V Dynamite Heads se specializujeme na vývoj v Drupalu, bezpečnost a management projektů pro firemní zákazníky. Mezi nimi vás může zaujmout např. FTV Prima s webem iprima.cz, běžícím samozřejmě na Drupalu. Do našeho týmu expertů patří i členové oficiálního Drupal Security Teamu či zakladatelé portálu Drupal.cz. Nedodáváme „weby“, ale najdeme vždy nejlepší řešení pro vaše konkrétní potřeby.

Dynamite Heads Ltd., www.dynamiteheads.com, info@dynamiteheads.com, +420 777 817 949

 
Squelle Group

Tvorba webů a informačních systémů, školení a přednášky, konzultace, uživatelské testování. Specializujeme se na redakční systém Drupal, použitelnost, přístupnost a SEO. Součástí našich projektů je vždy pečlivá analýza a předávací dokumentace. S výstupy naší práce budete zcela nezávislí na konkrétním poskytovateli služeb.

Eva Rázgová (Praha), +420 220 930 410, +420 607 623 742, eva@squelle.com

Michal Pazderský (Brno), +420 733 326 468, michal@squelle.com

Squelle Group, s.r.o. – www.squelle.com, info@squelle.com

 
RedWeb

Internetové studio RedWeb se specializuje na vývoj webových projektů postavených na implementaci publikačního systému Drupal. Vedle hotových řešení nabízíme možnost zakázkové tvorby webových stránek a informačních systémů. Analyzujeme vaše požadavky a nalezneme ideální řešení pro vaše potřeby.

www.redweb.cz, info@redweb.cz, +420 774 722 703

 

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Support

Psychologie - poradenství