Přeskočit přímo na text


Výpis pole pomocí PHP k záznamu podle NID

Kategorie: Jak na to?
Týká se verze: Drupal 7.x
Ahoj všem, chci v PHP vypsat id taxonomy termínů vztahující se k danému záznamu (třeba záznam Mrkvový salát je zařazen do katerorií zelenina a zdravé recepty – tedy do dvou kategorií). K dalšímu záznamu jsou zase přiřazeny jiné kategorie a tak podobně. ID kategorií si pojmenuji trochu jinak. Finálně chci něco takovýho: [geshifilter-code]$row->tid = array(„1“=>„po­pisek1“, „2“=>„popisek2“ atd.); foreach($row->tid as $nazvy) {echo „$nazvy“.„<br />“;}[/geshifilter-code], ale aby se to vypsalo jen podle toho co k čemu patří (k node 1 třeba popisek1, popisek2, k node 2 třeba jen popisek 1 apod.). Jak to udělat? Dík!
 

Musí to být v PHP? Nestačilo

Musí to být v PHP? Nestačilo by to udělat ve Views?

V PHP

Potřebuju to v PHP.

fakt ne… jaky je k tomu

fakt ne… jaky je k tomu konkretni duvod?

OK, tak jak nejlíp na to?

Řešení se nabízí více, já zvolil kontextuální filtr na kategorii a ve specifické validaci převod jména termínu na TID. V té kategorii mám vlastní definované pole, ale to ten filtr nenabídne. Proto si myslím, že dobrá cesta bude vypsat si TIDčka a ty pak nahradit tím co chci. Jasně, teď tu všichni namítnete, že to dělám složitě, ale vztah na kategorii a následné odfiltrování duplicit (NID/TID) aby v řádku zůstaly všechny přidružené termíny se jeví jako značně komplikované (prostě mi to nefunguje).

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Support

Psychologie - poradenství