Přeskočit přímo na text


Viditelnost položky menu (vícejazyčné menu)

Kategorie: Jak na to?
Týká se verze: Drupal 8.x
Možná je to jednoduchý, ale nemůžu na to přijít. Mám vícejazyčné menu. Včechny položky menu jsou přeloženy do více jakyzů. Jedna položka (stránka) je pouze v češtině, ale po přepnutí na jinou jazykovou verzi se ta položka menu stále zobrazuje. Jak dosáhnout toho aby byly v konkrétním jakyce viditelné pouze přeložené položky menu?
 

Core to nevie, my pouzivame

Core to nevie, my pouzivame tento modul https://www.drupal.org/…multilingual

Funguje, díky

Ten Drupal je v základu neskutečně tupej (co se týče logiky). To samé např. „složitější“ drobečková navigace atd. atd. atd. …

v zakladu jo. ale v zakladu

v zakladu jo. ale v zakladu ho nikdo moc nepouziva. kazda kosticka Lega je taky vlastne celkem tupa, ale daji se z toho vykouzlit celkem dobry veci. Drupal je dneska spis Framework nez hotovy CMS. Ale tak je to spravne, to mu dava jeho misto na trhu – kdyz chci neco co ma jen API tak nechci ani breadcrumby ani preklady menu items. kdyz chci takovej „intranet“ tak vubec nechci resit preklady zatimco prezentacni web firmy na tom treba stoji.

a btw user s uid = 1 skipuje

a btw user s uid = 1 skipuje komplet vsechny access callbacky a automaticky vidi vse. docela problem kdyz mas neco podle polí v profilu.

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Support

Psychologie - poradenství