Přeskočit přímo na text


sportovní utkání a pořadí

GeSHi library error: modules/geshifilter/geshi is not a directory.
Kategorie: Jak na to?
Týká se verze: Drupal 7.x
Zdravím všechny odborníky :-) potřeboval bych pomoct s nastavení zápasů a dle výsledků se zobrazováním pořadí jednotlivých týmů. Týmy byly vytvořeny přes node a nějak nemohu přijít na to, zda ve Views nebo kde bych sestavil jednotlivé zápasy mezi vytvořenými týmy tak, aby si výsledek zapisovali sami users (přinejhorším admin) a dle výsledků se sestavovalo pořadí jednotlivých týmů. Díky moc za rady začátečníkovi (s PHP se učím a učím stále). Míra Š.
 

Sort podla golov a zobrazenie 1 vysledku v zostupnom poradi?

Nie je to jednoduche vytvorit solidny system, ktory by dlhodobo takuto poziadavku splnal. Podla OOP by si mal mat to mat rozdelen podla entit. 1hrac = 1entita / noda. Ak hrac zmeni team, strati predchadzajuci pocet golov a pod?

Zoskupit – vytvorit skupiny by si mohol podla select boxu – prislusnost Teamu. Zapasy = Dalsia noda kde sa zvoli 1 team, 2 team, vysledok zapasu, prislusnost do kategorie (vyradzovaci system)

Cez entity reference alebo podobny modul by si to cele spojil. Co po tom nasleduje bude zlozite lebo riesis veci cez views a tam treba vytvorit relaciu entity reference.

Prehlad o zapasoch by bol views zobrazujuci taxonomy strukturu kategorii zapasov. Su rozne druhy vyradzovacich kategorii a preto treba to individualne spracovat.

Cez forum nedostanes „Receptarik“ na to. Zalezi na aku uroven to ches dostat. Mozes teoreticky nacrtnut to do tabulky do nody ako textovy obsah.

Dobry hlavolam btw :)

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Support

Psychologie - poradenství