Přeskočit přímo na text


Rozpis docházky + seznam úkolů

GeSHi library error: modules/geshifilter/geshi is not a directory.
Kategorie: Jak na to?
Týká se verze: Drupal 7.x
Zdravím v diskusi. Chci nějak rozumně vyřešit rozpis docházky a seznam úkolů. Nemáte někdo zkušenosti s nějakým hotovým řešením? Docházka = kalendář s přehledem dnů kdo má kdy službu. Seznam úkolů = asi tabulka s podbarvením řádků, prioritou a statusem (přiděleno, …, dokončeno). Nemám problém to vytvořit, ale nějaké hotové řešení pro tyto účely mohou mít další vychytávky co mě teď nenapadají (např. exporty výkazů práce apod.). Předem děkuji za případné tipy.
 

mrkni na Open Atrium, mrkni

mrkni na Open Atrium, mrkni na Erpal, mrkni na https://www.drupal.org/…oject_module → Category = Project management

Instalace Open Atrium

Podařilo se někomu nainstalovat Open Atrium? Dělám to na lokále, nastavení PHP např. max_execution_time má dostatečnou rezervu (= 300 apod.). Končím na hlášce „The database import has encountered an error. Please continue to the error page“. Error page se nenačte, končí to na "Call to undefined function node_types_re­build()…).

na okoukani doporucim:

na okoukani doporucim: http://simplytest.me/

Vlastní řešení

Díky, omrknul jsem to a vytvořím si něco vlastního (alespoň se zase něco naučím). Základ již mám, jen teď trochu řeším logiku ukládání dat. Představa je taková, že si člověk nakliká dopředu které dny bude sloužit. To mám vyřešené, jen nevím jestli je dobré (z X možných hledisek) mít pro jednoho pracovníka pouze jeden obsah (příspěvek, node…) a ten jen editovat, tj. zaklikávat si tam služby v kalendáři i třeba dva, tři měsíce dopředu. Asi by to mělo být jedno, neumím to posoudit. Taky by možná bylo fajn, aby uplynulý měsíc nešel editovat, ale v rámci toho jednoho uzlu je to asi nereálné. Co myslíš?

Úkoly

Tak docházku již mám vč. podbarvení záznamů dle uživatelů. Nyní řeším úkoly. Hodilo by se něco ve stylu řádkového seznamu s možností označení hotového úkolu. Jelikož ale půjde o úkoly třeba na víkend, viděl bych to na vypsání jednoho příspěvku („Úkoly na víkend x.x. – x.x. 2017“) a v něm bude seznam co udělat. Napadá někoho jak to vhodně řešit? Textová políčka s opakováním, tabulka…?

Seznam úkolů by mohl být

Seznam úkolů by mohl být další view s contextuálním filtrem na datum a uživatele. Označování hotového úkolu buď pomocí modulu Flag, nebo tam mít checbox, který se dá zpřístupnit pomocí Editable fields.

Token s datumem

Modul Flag vyhovuje, díky. Už to mám téměř hotové, jen se mi místo titulku vypisuje datum vč. času (ve stylu Y-m-d 00:00:00). Titulek nahrazuji tokenem – políčkem pro datum. To pole se při zobrazení konkrétního obsahu zobrazí správně (d-m-Y), jen u toho titulku se to zobrazuje tak jak nechci. U data jsem použil vlastní formát (d-m-Y), a to očividně funguje. Jen ten titulek. Používám modul Automatic Entity Labels.

Datum (token) - VYŘEŠENO

Bylo to v nápovědě u přehledu tokenů :-) Nyní tedy takto: [node:field-termin-ukolu:value] – [node:field-termin-ukolu:value2].

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Support

Psychologie - poradenství