Přeskočit přímo na text


Práva polí uživatelských účtů

Kategorie: Jak na to?
Týká se verze: Drupal 8.x

Ahoj, prosím o radu. Vytvořil jsem nové pole v uživatelských účtech s názvem Něco o mě, jako typ pole jsem zvolil Text formátovaný dlouhý. Když se registruje nový uživatel, tak do toho pole normálně vloží text a účet se vytvoří. Když se však přihlásí, nemůže text v tomto poli editovat(změnit) vypíše se že nemá dostatečné práva pro změnu(viz. obrázek). Když jako typ Pole nastavím Text prostý dlouhý, tak jej měnit normálně může. Nechápu proč, nebo jak to nastavit. Jde mi o to, aby uživatel mohl text upravovat pomocí textového editoru. Děkuji Jirka

PřílohaVelikost
obrázek.png54.73 KB
 

Čeština

Jen tak na okraj: nikoliv „rádi by jste“, ale „rádi byste“.

Jestliže jste vložil text ve

Jestliže jste vložil text ve formátu, k němuž uživatel nemá oprávnění, Drupal ho k poli nepustí, protože by mohl provést nesmyslné změny (bez příslušného formátu) a „odemknout“ zakázaný formát mu nemůže. Musíte to sladit, buď změnit výchozí formát, nebo přidat uživateli oprávnění (to druhé samozřejmě po důkladné úvaze, že to je bezpečné).

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 1 uživatel a 0 hostů.

Online uživatelé

Support

Psychologie - poradenství