Přeskočit přímo na text


Nezobrazuje se váha v pohledu možnost editovat pohled

Kategorie: Jak na to?
Týká se verze: Drupal 7.x

Už dříve jsem si vytvořila pohled a do něj použila modul pro ruční uspořádání výpisu jednotlivých nodu. Nyní jsem si všimla, nevím od kdy, že nemám možnost opět upravovat řazení, nemám na pravé straně rozbalovací nabídku pro editování pohledu.

Trápím se nad tím už týden a něco se píše o JavaScriptu, nějaký modul pro něj jsem nainstalovala, ale nevyznám se v tom, jakou verzi nastavit apod.

Nemáte někdo s tím zkušenosti?

 

na takovej dotaz nelze

na takovej dotaz nelze odpovedet. zacni tim, ze pujdes nejdriv do sebe a zacnes klast dotazy kvalitne. jaky presne modul a v jake verzi, co presne pise o javascriptu, co jsi kvuli tomu instalovala atd. Tohle je takovy „auto mi nejede, co s tim?“. Cim lip a kvalitneji se zeptas tim vetsi mas sanci na dobrou a kvalitni odpoved – a to se zdaleka netyka jen drupalu nebo IT.

Vytvořila jsem si pohled, do

Vytvořila jsem si pohled, do kterého vypisuju jednotlivé uzly, jelikož chci ručně ovlivnit jejich řazení v pohledu, nainstalovala jsem ti pro to modul „DraggableViews“.

Nastavila jsem jej podle návodů a vše mi v pořádku fungovalo. Pak asi před týdnem, kdy jsem přidala další nody a chtěla již v pohledu upravit řazení, že mi tato možnost už nenabízela, stejně tak jako, ani možnost upravit samotný pohled.

Hledala jsem a někde se doporučovalo a bylo řešeno instalací modulu „jQueryUpdate“, po jeho instalaci se mi alespoň vrátila možnost nabídky v pohledu „Upravit pohled“, ale stále mi tam chybí „Order view“.

Nastavení jQueryUpdate, verze modulu 7.x-3.0-alpha5 je 1.9 pro vzhled tématu je 1.9 Zkoušela jsem už nastavit různé verze a vždy promazala cache, ale prostě žádná změna.

V administraci pohledu, který je pomocný pro nastavení váh, se mi ani v náhledu váhy nezobrazují – i když dám ukaž váhy, tak nic

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Support

Psychologie - poradenství