Přeskočit přímo na text


Modul Flag - viditelnost označených záznamů

Kategorie: Jak na to?
Týká se verze: Drupal 7.x
Ve vytvořeném pohledu mám v jednom sloupci název uzlu a ve druhém možnost označení (hotovo/rozpra­cováno). Jsem přihlášený jako admin – označím třeba první záznam jako „hotovo“. Odhlásím se, přihlásí se uživatel „pepa“ a vidí první záznam jako „rozpracováno“, tj. jako kdybych ho neoznačil. Chci dosáhnout výsledku kdy může přihlášený uživatel měnit status a přitom všichni ostatní uvidí tu poslední změnu (aktuální stav). Máte s tím někdo zkušenosti?
 

to bych nedelal pres Flag. Na

to bych nedelal pres Flag. Na to bych dal normalne field Stav, typ list(text) a to tlacitko nejak vyresit custom. Flag spociva prave v tom, ze kazdy uzivatel muze tu entity flagovat. je to v podstate takove Vote up/down s moznosti fieldovat a „hlasovat“ jen kladne.

Flag - ale jo

Nakonec jsem to nechal jak to je + doladil pomocí modulu Rules. Po označení „hotovo“ se obsah odpublikuje (+ stránka obnoví) a je k vidění v seznamu hotových úkolů v bloku k tomu hlavnímu pohledu.

Ale to by přes flag mělo jít,

Ale to by přes flag mělo jít, musí být ale zaškrtnuto „Global flag“, pak to jeden uživatel změní pro všechny. Samozřejmě nějaký field se stavem, jak píše Karlos, by byl „systémovější“, zvláště, pokud ty stavy jsou vícestupňové, pak to asi ani jinak nejde (např. rozpracováno > ke schválení > schváleno). Pokud jsou stavy vždy jen 2, flag by měl vyhovovat…

Díky

Díky Evo, již to mám vyřešené :-)

s tim global flagem mas

s tim global flagem mas pravdu, nevim proc jsem si myslel ze to je jen nastaveni jak se to ma chovat pro anoymy (asi jsem si to s necim splet)

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Support

Psychologie - poradenství