Přeskočit přímo na text


Měření elektronického obchodu pro Ubercart

GeSHi library error: modules/geshifilter/geshi is not a directory.
Kategorie: Jak na to?
Týká se verze: Drupal 7.x
Ahoj, používáme na drupalu modul Ubercart, a současně máme vložený kód pro Google Analytics. Návštěvnost se nám v pořádku měří, akorát v administraci GA máme stále, že je nějak špatně vložený kód pro měření tržeb elektronického obchodu. Snažil jsem se dívat na různé návody a vyhledávat, jak se všeobecně nastavuje a upravuje kód, ale nevím odkud začít. Našel jsem několik příkladů, ale není mi ani jasné, jaké hodnoty se dosazují, např. zboží, hodnota … když máme několike druhů zboží a tržby přece mohou být různé a nikoliv pouze jedna uvedená v kódu a zadávat milion verzí položek do kódu, tudy cesta určitě taky nepovede, že?
 

Nevím, jaký modul používáte,

Nevím, jaký modul používáte, ale já mám jsem narazil na podobný problém s Drupal Commerce. Řešili jsem to přes GA Push a Commerce Google Analytics. Tam byl problém s tím, že se kód pro elektronický obchod odesílal ve formátu pro ga.js, ale teď už se jede na analytics.js. Si zkontrolujte finální stránku „complete“, kde by ten kód měl být vidět.

PS: nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem si napsal vlastní modul

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Support

Psychologie - poradenství