Přeskočit přímo na text


Drupalcon Barcelona 2015

Jaký byl letošní Drupalcon Barcelona ? Spolu s ostatními drupalisty ze 16 zemí jsem opět navštívil letošní evropský Drupalcon, který se tentokrát konal v nádherné Barceloně.

Mezi účastníky bylo také několik drupalistů z Čech a ze Slovenska. Con začínal již tradičně keynote od Driese, který nadnesl jakým směrem se bude Drupal ubírat. (Více na jeho blogu a nebo záznamu keynote.) Bylo zde mnoho zajímavých přednášek, po celý čas možnost se podílet spolu se spoustou maintaineru a hlavních vývojářů na kódu v rámci sprintů, včetně pátečního velkého sprintu a v neposlední řadě to byla příležitost zůčastnit se několika parties, kde byla možnost neformálního setkání s účastníky. Celkově myslím velice povedená akce, která se bude příští rok konat v Irském Dublinu.

Pro detail a záznamy přednášek koukněte na https://events.drupal.org/barcelona2015

Moje fotky z akce najdete na https://flic.kr/s/aHskkM86P1

Josef

 

Díky za report!

Díky za report!

Já bych ještě dodal pár bodů:

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Support

Psychologie - poradenství