Přeskočit přímo na text


Drupal setkání Brno 22.05.2015 & Drupal workshop pro začátečníky 23.05.2015

Po Praze pokračujeme v sérii Drupal setkání. Tentokrát se uvidíme v pátek večer v jedné z Brněnských restaurací. Druhý den (23.5.) proběhne v rámci Barcampu workshop Drupal kickstart pro úplné začátečníky.

Drupal setkání Brno 22.05.2015
Po Praze pokračujeme v sérii Drupal setkání. Tentokrát se uvidíme v pátek večer v jedné z Brněnských restaurací. (Ve které ještě upřesníme.)

Akce proběhne podobně jako v Praze. Opět formou Open mic/BoF. Na začátku proběhne několik krátkých „přednášek“. Každý se může přihlásit a odprezentovat své téma. (Pochlubit se s kreativním řešením na svém projektu. Nadhodit zajímavou otázku, kterou by mohlo řešít více lidí. Podělit se o zkušenosti…) Témata s největším zájmem pak budou pokračovat diskusemi v menších skupinkách. V případě zájmu bude možné odprezentovat i výsledky ke kterým se dobereme.

Prezentace by měly být krátké. Můžete si připravit cokoli od „Ahoj, jsem Radim. Pokud chcete pomoci s rozvojem drupal.cz, budeme po přednáškách támhle v zadu u rohového stolu.“ až po plnohodnotnou prezentaci se slidy. Téma je možné přihlásit spontálně až na místě ale i předem.
 


Sponzor: Drupal Association – https://assoc.drupal.org/home


Drupal kickstart pro úplné začátečníky
Den po drupal setkání (23.5.) proběhne v rámci Barcampu workshop Drupal kickstart pro úplné začátečníky pod vedením Honzy Pobořila
Detaily k workshopu naleznete na webu barcampu: http://www.barcampbrno.cz/…rkshopy.html

Signups closed for this Článek

About the authornení
 

Pravidla pravopisu

Ahoj, nechtěl jsem rejpat, ale protože jsem také Honza – opravte tu strašnou hrubku v jeho jméně… Viz třeba http://www.maturita.cz/…na_jmena.htm

Moje chyba. Opraveno. Díky.

Moje chyba. Opraveno. Díky. :-)

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Support

Psychologie - poradenství