Přeskočit přímo na text


UberCart

První český platební modul - UC GoPay

Ve spolupráci s Vojtěchem Kusým, vývojářem Drupalu, jsme připravili modul pro integraci platební brány GoPay. Modul je volně ke stažení z Drupal.org: http://drupal.org/…ect/uc_gopay. Momentálně existují verze pro Drupal 6/Übercart 2 a Drupal 7/Übercart 3. Díky platební bráně Gopay můžete zákazníkům zpřístupnit většinu platebních metod běžných v České republice. V článku se dozvíte jak probíhá integrace, jak modul nainstalovat a také jak ho případně podpořit, aby se dále rozvíjel.

 

První český platební modul - GoPay

Ve spolupráci s vývojářem Drupalu jsme připravili modul pro integraci platební brány GoPay. Pro zájemce je modul volně ke stažení http://drupal.org/…ect/uc_gopay. V současnosti slouží pro Drupal 7 a Übercart 3. Registrací, která není nijak zpoplatněna a je dobrovolná, pomůžete dalšímu vývoj modulu (např.

 

Dva nové moduly pro Ubercart 2.4

Vydal jsem dva nové užitečné moduly pro Ubercart 2. První je modul pro podporu speciálně českého DPH – Ubercart 2 DPH support. Spolupracuje s taxami v Ubercartu a umožňuje nastavovat, jak cenu zobrazovat (jen s DPH, obě ceny) a též je možné vybrat specifické role, kterým se bude vždy zobrazovat jen cena bez DPH (pro B2B shopy).

 

Übercart: jak na "Osobní převzetí zboží v obchodě"?

Již několikrát se mi stalo, že se mě někdo ptal, jak vytvořit v Čechách celkem běžnou věc – „osobní vyzvednutí zboží v obchodě“. Mnoho zvláště menších e-shopů nevyužívá žádné platební brány ani dopravce – vystačí si s dobírkou České Pošty. Pokud má takový e-shopík nějakou kamennou provozovnu či prodejnu, je častým zvykem nabízet kromě dobírky ještě „osobní převzetí v obchodě“, zdarma samozřejmě.

 

Drupal + E-shop

Autor: 
Evil
 

Mizící vybraná hodnota přepravní sazby

Ubercart, košík, přihlášený i nepřihlášený uživatel:

1. problém výpočet poštovného je skryt a musím rozkliknout přes tlačítko „Klikněte pro výpočet pošotvného“. Lze toto někde nastavit, aby bylo „rozkliknuto“?

 

Ubercart 2.0 oficiální release

Oficiální release Ubercartu 2.0 pro Drupal 6 už od středy 21.10. zde:

http://drupal.org/…ect/ubercart nebo http://www.ubercart.org/…l_6_released

 

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Support

Psychologie - poradenství