Přeskočit přímo na text


DrupalCon Mnichov, 20-24. srpen 2012

Minulý rok 2011 hostil DrupalCon jižní Londýn. Tento rok si v březnu dali drupalisté sraz v americkém Denveru. 20–24.srpna bude velký DrupalCon v Mnichově. Již tradičně na DrupalCon přijede zakladatel Dries Buytaert a představí nové vize vývoje Drupalu. Určitě nás čeká hodně informací o stávající verzi Drupal 7 i o verzi Drupal 8, na které vývojáři intenzivně pracují.
Prvních 300 registrací na DrupalCon je za zvýhodněnou cenu. Čím více se DrupalCon blíží, cena registrace se zvyšuje, proto neváhejte, vždyť Mnichov je za rohem :-). Pokud chcete být v centru dění, máte velkou příležitost se zúčastnit akce, kde se „vaří“ Drupal.

Všechny potřebné informace k programu naleznete na stránce http://munich2012.drupal.org. Pokud chcete mít důležité odkazy mnichovského DrupalConu na jedné stránce, určitě navštivte stránku http://drupal.org/node/1494864. Doporučení: tradičně bývají velmi zajímavé BoF sessions, kde se diskutuje s předními vývojáři.
Jedete na DC nebo už jste na něm někdy byli? O své zážitky se můžete s ostatními podělit v komentářích pod článkem.

About the authornení
 

Duležité odkazy

Twitter:
http://www.twitter.com/drupalcon
Twitter hash tag:
#DrupalConMunich
Facebook:
http://www.facebook.com/DrupalCon

6h zpet zbývalo z 300 pouze 99 registrací za nevýhodnější cenu. Čas se krátí. :-)

DrupalCon - London2011.drupal.org

Minulý rok jsme s několika drupalisty vyjeli do Londýna, podívat se, jak tam ten Drupal válejí a jak to na DrupalCon-u vypadá. :-)

Letadlo vyhrálo před autem. Let byl úplně v pohodě. Hotel jsme měli zamluvený a byl 20min autobusem od konferenčního centra, kde se DrupalCon pořádal.

Hned první den jsme se zaregistrovali a vyrazili jsme na obhlídku okolí. Jo jo, asi nějaké velké město. :-) Na DC se nás nakonec potkalo 9 z ČR. Stejný počet lidí přijel ze Slovenska (Mogdesign.eu, trellon.com).

Na expozicích a na přednáškách jsme mohli potkat velice aktivní Drupal lidi, které jsme do té doby znali jen z videí (Driese Buytaerta, Jeffa Robbinse, Nata Hauga, Johna Albina, Ryana Szramu a spoustu dalších aktivních lidí). Celkem se akce zúčastnilo přes 1700 lidí. Každý si podle svých zkušeností mohl najít přednášky, které mu vyhovovaly a podle toho, co ho zajímalo (commerce, mobile, responsive design, …). Hodně si drupalisté pochvalovali workshopy BoF. Další akce, které DrupalCon provází jsou CodeSprints. Na těchto akcích se kóduje ve větším počtu lidí, tzn., že se velice rychle a efektivně zkrátí čas.

Téměř každý den večer jsme se účastnili společných akcí, kde jsme se potkávaji s dalšími drupalisty z celého světa (Austrálie, Boston, …). Poslední den jsme ještě koukli do centra, abychom viděli Londýn i té turistické stránky. Moc se nám domů nechtělo, jak jsme nasáli tolik Drupal energie. Pak už jsme jen zabalili a hurá na letiště.

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 3 hosté.

Support

Psychologie - poradenství