Přeskočit přímo na text


Drupal setkání s podporou Českého rozhlasu 14.9.2016 + Překladatelský sprint

Sprint

Komu by nestačilo setkání, může s námi začít už ve 14:30 sprintem. Budeme se věnovat hlavně překladu (a schvalování) jádra Drupalu 8. Pokud by měl někdo zájem spíše o programátorskou práci, na drupal.cz je jí spousta. (budete potřebovat vlastní notebook)

Program setkání

Pokud máte zájem něco odpřednášet, tak dejte vedet ideálen na Slacku (pozvánky)

Open mic

Koncept je jednoduchý – kdokoli může říci cokoli. Žádné zdlouhavé kecání: 1 až 15 min. Když se přetáhne – nevadí. Ideální příležitost dát ostatním vědět o co se zajímáte, podělit se zkušenost/rychlý tip, říci co nabízíte/poptáváte. Budeme rádi když nám dáte vědět předem zde v komentářích nebo na Slacku (pozvánky)

Zapojte se!

V první řadě prijďte a mluvte s ostatními! Setkání jsme obnovili abychom komunitě poskytli příležitost se znovu postavit na nohy. Bez lidí a kontaktů to nepůjde.
Drupal mě ale neživí, co bych tam dělal? Většina účastníků setkání stále poptává pracovní síly. Máte příležitost se něco zdarma naučit a být první v řadě na otevřené pozice. (viz https://drupalcz.slack.com/…ka-poptavka/ / https://www.drupal.cz/…abizim-praci )
Jsem tu, co dál? V první řadě mluvte s lidmi, které neznáte. Jakákoliv zpětná vazba je vítána. Velice rádi zařadíme do programu další přednášející. Dále můžete setkání podpořt sponzorským darem – například káva o přestávce zapůsobí na všechny! Stačí nás kontaktovat: radim@klaska.net

 
About the authornení
 

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Support

Psychologie - poradenství