Přeskočit přímo na text


Vánoční Drupal besídka (setkání) v Praze - 13.12.2011

Tak jako minulý rok i tento rok bude vánoční setkání netradiční. Budeme si hrát, společně vytvářet, pít a jíst. Rozdělíme se do několika týmu, každý tým dostane 3 náhodně vylosované moduly, ze kterých alespoň 2 musí použít. Co postaví a jak nejlépe moduly využijí je už na nich. Nováčci mohou přihlížet a přidávat nápady, ostatní mohou vysvětlit co se zrovna děje, apod. Po přibližně dvou hodinách každý tým odprezentuje co vytvořili, s jakými problémy se setkali a naopak co je překvapilo. Určeno opravdu pro všechny, hlavní je zábava.

Program

Hra – co dokážete s trojící modulů, které vám budou předem vybrány? Rozdělíme se do týmů, kde v každém týmu bude alespoň jeden profesionál. Úkolem vašeho týmu bude během 1.5 hodiny vytvořit jakoukoliv aplikaci postavenou na Drupalu 7 s využitím minimálně dvou ze tří contrib modulů.

Prezentace řešení – jak jste moduly využili? Každý tým odprezentuje jak tři moduly využil a co byl schopen za tak krátkou dobu postavit. Prezentace budou maximálně 10ti minutové s otázkami.

Networking – ahoj, já jsem… Svůj tým už budete znát, je čas se seznámit s ostatními účastníky. V Hubu bude k dispozici bar, kde mají pivo, víno, nealko, apod. Bar bude přístupný i počas celého setkání!

Registrace

Vstup je zdarma, ale je nutné, abyste se zaregistrovali vyplněním formuláře. Počet míst je limitován na 80. Pokud byste rádi s sebou něco přinesli a nebo finančně podpořili akci, přidejte se na: http://bit.ly/tKoh5h

Na vašich znalostech Drupalu vůbec nezáleží! Pozvěte své přátele. Akce na Facebooku.

Organizátor:
Atomic Ant – http://atomicant.co.uk/ http://atomicant.cz/

Dlouhodobý partner setkání:
Hub Praha – http://www.prague.the-hub.net


Místo konání

Hub Praha – http://prague.the-hub.net/…contact.html
Drtinova 10
150 00 Praha 5

Od 19.00 do 23.00
About the authornení
 

Bylo to super, díky za

Bylo to super, díky za uspořádání besídky. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí! Ještě jednou díky

Moc díky. Vůbec nevadí, že

Moc díky. Vůbec nevadí, že „interaktivita“ přiláká méně lidí. Bylo to super.

Poděkování

Také se ještě opožděně připojuji k poděkování. Já se dozvěděl o mnoha modulech, které jsem neznal vůbec, případně jsem měl možnost vidět v akci či si vyzkoušet si moduly, o kterých jsem sice věděl, že existují – a měl i mlhavou představu o tom, co dělají…

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 3 hosté.

Support

Psychologie - poradenství