Přeskočit přímo na text


setkání, akce

Informace o setkáních a akcích pro uživatele Drupalu.

Drupal hospoda - 28. únor 2012

Tentokrát na téma: redesign a změny na Drupal.cz. Prosím registrujte se pod článkem. Pokud nemůžete přijít, registraci zrušte.

Kdy: úterý 28. února 2012, 19 hod.
Kde: hospoda U tří bojovníků, Vyšehradská 17, Praha 2, máme zamluvený salonek, zhruba 15 míst. (www.pitpivo.com, mapa). Spojení MHD: metrem B na Karlovo náměstí, odsud pěšky cca 12 min., nebo tramvají. Tram  – zastávky Botanická zahrada (18, 24) nebo Výtoň (3, 7, 16, 17, 21).

Těším se na Vás, Eva

 

Drupal hospoda - 24. leden 2012

Prosím registrujte se pod článkem. Pokud nemůžete přijít, registraci zrušte.

Program: Mojžíš Stupka: drupal commerce + commerce file = commerce downloads – úskalí a radosti prodeje fotek s drupalem 7

Další náměty vítány, předem díky… (projektor zatím nemohu slíbit, ale není vyloučeno, že bude :-)).

 

Vánoční Drupal besídka (setkání) v Praze - 13.12.2011

Tak jako minulý rok i tento rok bude vánoční setkání netradiční. Budeme si hrát, společně vytvářet, pít a jíst. Rozdělíme se do několika týmu, každý tým dostane 3 náhodně vylosované moduly, ze kterých alespoň 2 musí použít. Co postaví a jak nejlépe moduly využijí je už na nich. Nováčci mohou přihlížet a přidávat nápady, ostatní mohou vysvětlit co se zrovna děje, apod.

 

Drupal hospoda: úterý 27. září, 19 hod: ZRUŠENO

EDIT: pro nízký zájem zrušeno – téma Drupal.cz asi nikoho moc nepálí :-) Co se dá dělat, tak třeba někdy příště.

Po prázdninách opět Drupal hospoda v Praze. Prosím, registrujte se pod článkem. POZOR, vyzkoušíme zase nové místo, ať si rozšiřujeme obzory, viz níže.

 

Drupal hospoda Praha - úterý 21. června, 19 hod.

Poslední pražská Drupal hospoda před prázdninami. Tentokrát na téma: otázky (a snad i odpovědi :-)) kolem CCK polí.. Například: kdy sdílet pole napříč různými typy obsahu, kdy ne? Kdy použít taxonomy a kdy textové CCK pole jako select? (Nebo ještě jinak?) Telefonní číslo jako text, nebo „phone“ modul? Co se komu osvědčilo a kde se ukázaly problémy? (Prosím pište otázky i tipy do odpovědí nebo mně na mail). Diskuse je pochopitelně určena i začátečníkům – přijďte, i kdybyste třeba vůbec netušili, co je CCK…

Počet přihlášených: 9

Počet míst: zatím 15 – registrujte se prosím pod článkem. Pokud nemůžete přijít, registraci zrušte, díky. 

 

BarCamp v Žiline a Drupal - 28.5.2011

Dňa 28.05. 2011 sa uskutoční BarCamp v Žiline, na ktorom nebude chýbať ani Drupal.

 

Drupal setkání - Praha - 25. května 2011 - UX, PM,...

Zveme Vás na poslední setkání nejen drupalistů v tomto školním roce. Dozvíte se o UX, wireframech, projektovém řízení a dalších tématech.

Určeno pro všechny, kteří si chtějí rozšířit znalosti o Drupalu, ale i pro ty, kteří se chtějí s tímto systémem pro správu obsahu teprve seznámit. Třeba Drupal může být ta správná platforma pro Váš příští projekt.

Program

 

Drupal hospoda: Praha, středa 18. května, 19 hod.

Další Drupal hospoda v Praze. Tentokrát na téma: hromadné vkládání obrázků. Svoje otázky a/nebo tipy k tématu (s čím máte dobrou či špatnou zkušenost) prosím pište do komentářů nebo mně na e-mail: ema(zavinac)e­maweb(tecka)cz. Nebojte se přijít i s negativní zkušeností, nebo s problémem, na kterém jste se zasekli. Cílem není prezentace „jak bezchybně jsem to udělal“, ale diskuse o poměrně obtížné věci.

Počet míst: zatím 15 – registrujte se prosím pod článkem. Pokud nemůžete přijít, registraci zrušte, díky.
Počet přihlášených: 13

 

Drupal setkání - Praha - 26. dubna 2011 - Zaměřeno na vývojáře

Zveme vás na další z pravidelných setkání nejen drupalistů, tentokrát zaměřené na vývojáře. Dozvíte se o strategiích nasazování nového kódu, jak ladit a debugovat v PHP, kde a jak začít s vývojem modulů, co je zátěžové testování webů a o modulu Features.

Určeno pro všechny, kteří si chtějí rozšířit znalosti o Drupalu, ale i pro ty, kteří se chtějí s tímto systémem pro správu obsahu teprve seznámit. Třeba Drupal může být ta správná platforma pro Váš příští projekt.

Program

 

Drupal setkání - Praha - 23. března 2011

23.3. v Hub Praha se uskuteční další setkání nejen pro Drupalisty. Hlavním tématem bude HTML5 v podání Martina Hassmana a Bohdana Ganického (Besh). Dozvíte se, co je to HTML5, HTML5 APIs a jak je to s HTML5 v Drupalu.

 

Drupal hospoda Praha: středa, 9. března 2011, 19 hod.

Po delší době hospoda opět v Praze. POZOR, změna místa. Registrujte se prosím pod článkem (kvůli počtu míst, zatím máme 12) a pokud později zjistíte, že nemůžete dorazit, registraci zrušte.

Kdy: středa, 9. března 2011, 19 hod.
Kde: Restaurace U Drahokoupilů, Radlická 18/806, Praha 5 (http://www.udrahokoupilu.cz/…ontakty.html)

 

Drupal setkání - Praha - 23. Únor 2011

Přijďte se dozvědět 23.2. v Hub Praha něco nového o Drupalu 7, AEgiru, nástroje na správu Drupal webů, a o Drupalu v cloudu. Určeno pro všechny, kdo se chtějí seznámit s redakčním systémem a rozšířit si povědomí o technologických řešeních. Třeba Drupal může být ta správná platforma pro Váš příští projekt.

Start: 19.00 (konec 23:00)
Místo: Hub Praha – Drtinova 10, 15000 Praha 5
Počet míst: 100 (zbývá 26 volných)
Vstup na setkání je ZDARMA – nutnost zaregistrování zde pod článkem nebo na Facebooku
 

Program bude upřesněn. Setkání bude formou přednášek s prostorem pro dotazy.

 

Drupal setkání - Praha - 18. Leden 2011

Dne 18. ledna se uskuteční další setkání v Praze. Zopakujeme formát z minulé vánoční besídky: http://www.drupal.cz/…aze-14122010 (report http://www.drupal.cz/…dka-jak-bylo).

Program

Drupal 7 – Povíme si něco málo o těch nej změnách Drupalu 7
 

Vánoční besídka - jak bylo

Kdo by to byl řekl, že už tomu bude více než rok, co se konalo první setkání na pražské AVU (listopad 2009). Stihli jsme celkem 7 setkání, poslechli si 33 přednášek od 14 přednášejících.

 

Vánoční Drupal besídka (setkání) v Praze - 14.12.2010

14.12.2010 se uskuteční další Drupal setkání, tentokrát v netradiční formě se sváteční pohodou. Budeme se seznamovat, hrát si a učit se. Celá akce se uskuteční v prostoru Hub Praha od 19.00 až do pozdních hodin (cca 23.00).

Program

Hra – co dokážete s trojící modulů, které vám budou předem vybrány?
 

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Support

Psychologie - poradenství