Přeskočit přímo na text


překlad

Kdy bude Drupal 7 plně v češtině?

Až ho přeložíme a překlady zkontrolujeme a schválíme. Koho to zajímá, připojte se například každé úterý ke společným překladům, diskusím a schvalování online.

 

Překlady Drupalu: jak se zapojit, co musím umět, jak mám postupovat?

Abychom neodpovídali každém zájemci zvlášť. Je to zhruba takto:

Překládat může v zásadě kdokoliv. Pokud to však má mít smysl, měli byste:

  • Umět (v rozumné míře) anglicky a velmi dobře česky, případně naopak. A/nebo být ochotni hledat (slovníky, porovnání již přeložených řetězců atd.). Jinými slovy, znalosti může nahradit ochota učit se a trpělivost.
  • Být pečliví.
 

Ubercart překlad - jak bylo a k čemu jsme dospěli... 2x zhodnocení

Včera jsme společně překládali a schvalovali Ubercart.

Nejdřív špatná zpráva: nestihli jsme to (hlavně schválit) celé. (Ale dalo se to vůbec? :-))
A teď dobrá: spolu s těmi, kdo se připojili na dálku, jsme s tím celkem slušně pohnuli.

Moc díky všem, kdo se zúčastnili: wojtha, kecinzer, radimklaska, berkas1, karlos, bighead, Martin Hofírek a já :-)

 

Ubercart - překlad - 26. sprna 2010, (skoro) Praha

Ve čtvrtek 26. srpna překládáme (a schvalujeme) u nás ve vidlákově Ubercart. Zatím jsme 3 (wojtha, David Kolaja, Ema). Kdo se přidáte, budete vítáni. Vidlákov je 25 min. ze st. metra Dejvická (Praha) a jmenuje se Velké Přílepy, adresa Polní 23 (nebojte se není to v polích), sejdeme se cca okolo deváté. Jestli se chcete připojit, napište mi prosím na mail ema(zavinac)e­maweb(tecka)cz a domluvíme se. Jestli nemůžete dorazit hned ráno, nevadí. Není nutné umět dobře s Drupalem ani s Ubercartem. Stačí umět trochu anglicky a dobře česky, nebo naopak. Večer zajdeme do hospůdky. Těším se :-)

 

Dva týdny, dva nové překlady modulů

Překlad Drupalu se hýbe! Fakt! Během posledních dvou týdnů přibyly dva překlady modulů. Minulou sobotu jsme v rámci překládacího sprintukavárně Friends Coffee House přeložili kompletně celý modul Date. Dnes jsem commitnul do CVS nový překlad modulu Mollom (Jakubovi patří dík za poctivé schvalování).

 

Jaký byl Drupal Translation Sprint?

Dnes, 1.5.2010 jsme se ještě s dalšími 5 lidmi sešli v zasedací místnosti Easymeeting kavárny FCH a udělali jsme snad historicky první český Drupal translation sprint.

 

Překlady modulů

Jelikož spouštím nové stránky, tak jsem zjistil, že je třeba pár modulů přeložit. A rozhodl jsem se, že se o překlady podělím. Třeba se budou někomu hodit. Pokud přeložím něco dalšího, tak to sem přihodím.

 

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Support

Psychologie - poradenství