Přeskočit přímo na text


drupalcon

Drupalcon Barcelona 2015

Jaký byl letošní Drupalcon Barcelona ? Spolu s ostatními drupalisty ze 16 zemí jsem opět navštívil letošní evropský Drupalcon, který se tentokrát konal v nádherné Barceloně.

 

DrupalCon Mnichov 2012

Protože jsem se na konci srpna zúčastnil DrupalConu v Mnichově a udělal tam nějaké fotky, můžete se teď podívat jak to tam vlastně vypadalo. Podle mě to byla opravdu povedená konference, s neuvěřitelným zázemím, perfektní organizací a v neposlední řadě výborným jídlem. Za pozornost stály i doprovodné akce – např. Trivia Night.

 

Kdo jede na DrupalCon Mnichov?

DrupalCon je konference na světové úrovni, s celosvětovou účastí. Ať už Drupal aktivně používáte, nebo se to teprve chcete učit, DrupalCon je vaše šance zapojit se do komunity, učit se od ostatních a podělit se o své zkušenosti.

DrupalCon začíná příští týden – 20. srpna – a trvá 4 dny.

 

Drupalcon Chicago 2011

Drupalcon Chicago (7.-10.3.2011) je v plném proudu. Před chvílí skončila keynote Driese Buytaerta, zaměřená na vize pro Drupal 8. Pokud vás směřování Drupalu zajímá, určitě se na ní podívejte!

Zítra (9.3.2011) můžete na adrese http://chicago2011.drupal.org/live od 16:00 CET sledovat keynote Clay Shirkyho a pozítří (10.3.2011) ve stejný čas keynote Jareda Spoola.

 

Školení na DrupalConu je pro každého

23. srpna, den před zahájením evropské Drupal konference v Kodani, proběhne řada Drupal školení, kterých se můžete zúčastnit i bez nutnosti registrace na konferenci. Skvělá šance naučit se nejnovější a nejlepší praktiky, od těch, kteří tomu opravdu rozumí, za dostupnou cenu.

Školení bude probíhat od 9.00 do 17.00 v…

 

DrupalCon Kodaň 2010 - registrace otevřena

Včera večer bylo na konferenci DrupalCon SF oznámeno spuštění webu evropského DrupalConu, který se tento rok bude konat v Kodani. Lístky jsou po limitovanou dobu (do 21.4.) za nižší cenu, tj. 249+25% daň ⇒ 311 EUR. Normální cena: 279+25% daň ⇒ 349 EUR.

 

Proč (ne)jet na Drupalcon?

Je středa a Drupalcon Paris 2009 je v polovině; Jakub, Andrew, Marek a dalších asi 900 drupalistů chodí na přednášky a BoFy (něco jako zájmové diskusní kroužky), po večerech si užívají noční Paříže … a já sedím doma … Proč?

 

Registrácia na DrupalCon Paris otvorená

Každý kto sleduje dianie okolo Drupalu, určite vie, že najbližšia konferencia DrupalCon bude 1. – 5. Septembra 2009 v Paríži.

Pred pár dňami bola otvorená registrácia, cena lístku na celú konferenciu je 195€, je však pravdepodobné, že s blížiacim sa septembrom bude cena narastať.

 

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Support

Psychologie - poradenství