Přeskočit přímo na text


drupalcamp

Česko Slovenský DrupalCamp 2015

Společně s drupal.sk jsme pro vás začali připavovat Česko Slovenský DrupalCamp! :-) Rádi bychom znali Váš názor, na co se zaměřit atp. Proto jsme připravili krátkou anketu a prosíme o její vyplnění.

OTEVŘÍT ANKETU

 

Slovenský DrupalCamp 2013 bude v Bratislavskom The Spot

V sobotu 23. februára 2013 sa v priestoroch kretívneho centra The Spot v Bratislave na námestí SNP 30 (na 3. poschodí OC Dunaj, web: http://www.thespot.sk) uskutoční tretí slovenský DrupalCamp – konferencia používateľov a vývojárov open source redakčného systému Drupal. Program bude pokračovať v nedeľu 24.

 

Prichádza DrupalCamp 2011 Žilina

Po roku Vás znovu pozývame na 2. slovenský DrupalCamp, ktorý sa bude konať v priestoroch Žilinskej Univerzity – Fakulty riadenia a informatiky. V sobotu 8. októbra vás na DrupalCampe čaká celkovo 8 hlavných prezentácií spojených s otvorenou diskusiou a večer „socializing“ pri drinku.

Program bude pokračovať v nedeľu 9.

 

Registrácia na bratislavský DrupalCamp je otvorená

Tešíme sa na stretnutie 27. a 28. Februára v priestoroch A4 – Nultý priestor (A4 – Zero space) na Nám. SNP v Bratislave.

Informácie o programe, ubytovaní a ďalšie podrobnosti hľadajte na stránke http://www.drupalcamp.sk

Vítaní sú všetci, ktorí sa zaujímajú o open source CMS Drupal, jednotlivci aj firmy, užívatelia, developeri aj webmastri.

 

DrupalCamp Prague '09

V pořadí druhá Drupal konference v Praze se uskuteční 31. října – 1. listopadu 2009 na Fakultě elektrotechnic­ké ČVUT.

Vítáni jsou pokročilí uživatelé Drupalu i začátečníci a samozřejmě i sponzoři :-). Přijďte se něco naučit, popovídat si o nových trendech a sdílet své zkušenosti s dalšími příznivci Drupalu. Kapacita je 250 účastníků a vstup je pro všechny zcela zdarma.

 

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Support

Psychologie - poradenství