Přeskočit přímo na text


Konference Drupal IronCamp 2016 v Praze

V listopadu se bude v Praze konat první ročník konference Drupal IronCamp. Zde je malá ochutnávka toho, co můžete očekávat.

Čtěte ale rychle. Early bird vstupenky za sníženou cenu jsou dostupné pouze do páteční půlnoci 16.9. 23:59! Zakoupíte je na webu: http://www.drupalironcamp.com/buy-a-ticket ;-)

V posledních letech se opakovaně objevila potřeba vytvořit událost, která by propojila komunity střední a východní evropy. Před dvěma lety na DrupalConu v Amsterdamu jsme začali s organizací konference pro tento region. Po mnoha diskusích jsme se dostali k organizaci prvního ročníku Drupal IronCamp.

Cílem konference je přivést na jedno místo talent světové úrovně společně s lokálními účastníky a vytvořit prostor k propojení komunit, navázání kontaktů a to vše při udržení cen výrazně nižších než na DrupalConu. Konference by měla být dostupná všem.

Kdy a kde

První ročník se uskuteční v Praze na akademické půdě ČVUT a to 24. až 27. listopadu 2016. Očekáváme účast kolem 200 profesionálů z různých koutů Evropy.

IronCamp je určený hlavně pro freelancery a společnosti z regionu. Těmto by měl poskytnout příležitost získat nové znalosti přímo od top přispěvatelů komunity a spojení s novými potecionálnímí zaměstanavateli / zaměstnanci / zákazníky. V neposlední řadě můžete potkat nové přátele z evropských komunit a pomoci dále rozvíjet mezinárodní spolupráci a Drupal jako takový.

Konference bude zahájena business dnem (CxO) zaměřeným na vůdčí osobnosti z obchodní sféry, kde bude možné prodiskutovat aktuální problémy a jejich rěšení. Dále také navázat nové obchodní vztahy.

V průběhu konference budou připraveny přednášky, přispěvatelské sprinty, návštěvníky organizovaná mini setkání (BoF) a večerní program.

Veškeré informace jako hlavní přednášející se postupně objevují na www.drupalironcamp.com

Co teď?

Vstupenky

Early bird vstupenky za sníženou cenu jsou dostupné pouze do páteční půlnoci 16.9. 23:59, tak dlouho neváhejte!

Zakoupíte je na webu: http://www.drupalironcamp.com/buy-a-ticket

Navrhněte přednášku

Přihlašte svou přednášku zde: http://www.drupalironcamp.com/user/login?… Pro informace o termínech sledujte web a sociální média.

Sponzoring

Veškeré informace pro sponzory jsou zde: http://www.drupalironcamp.com/…me-a-sponsor Neváhejte nás kontaktovat. (klidně i v češtině ;-) )

Připojte se

About the authornení
 

Slovensko

Ahojte nechysta sa nejake stretko aj na Slovensku?

Ahoj, o nicem nevim. Hadam ze

Ahoj, o nicem nevim. Hadam ze do IronCampu asi nic nebude. Jinak ja sleduju http://www.meetup.com/…l-Slovensko/ a https://www.facebook.com/DrupalSlovensko.

Teoreticky by te jeste mohl zajimat meetup v Brně cca za mesic. Ten bude oznanameny tady na dcz.

Ahoj Martin, momentalne

Ahoj Martin,

momentalne nepripravujeme nic, ak by si mal zaujem nieco zorganizovat, napis mi na miro.michalicka@drupal.sk a rad ti s tym pomozem.

Akce byla super

Díky všem organizátorům, akce byla velice vydařená!

Pridavam se s verejnym

Pridavam se s verejnym podekovanim organizatorum. Byla to moje prvni akce a jsem nadseny. Po x letech virtualnich znamosti jsem poznal zase par velice zajimavych lidi.

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Support

Psychologie - poradenství