Přeskočit přímo na text


Podpořte projekt který máte rádi

Hlavní rolí Drupal Associace je sjednocení komunit z celého světa, komunit, které jsou hodně rozdílné. Naše práce je možná hlavně díky členům a dalším podporovatelům.

Staň se ještě dnes členem Drupal Associace a podpoř projekt, který máš rád.

Přidej se (USD)  –  Přidej se (Eur)

Co vám členství mimo jiné přinese?

Proč pořádáme tuto kampaň?

Associace je nezisková organizace. Členské příspěvky jsou použity pro podporu komunitních grantů a stipendií, hosting a správu drupal.org a platby spojené s narůstající každodenní podporou pomáhající úspěchu komunity.

Hlavním důvodem pro podporu Drupal Associace je možnost vrátit komunitě i projektu samotnému to co vám dal. Ať už zvolíte individuální členství (Individual Member) nebo přesvědčíte vaši firmu, aby se stala firemním členem (Organization Member) – tím něco vracíte.

Do konce listopadu přibylo 278 nových členů a tím se vybralo 28 715 dolarů. Pomožte i vy splnit cíl získat 1000 nových členů a 100 000 dolarů do konce prosince.

Děkujeme!

Každý člen se počítá.
About the authornení
 

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Support

Psychologie - poradenství