Přeskočit přímo na text


Drupal Kosice Meetup 2014-07-02 17:00

Tymto pozyvam nie len Drupalistov a koderov, ktori sa chcu dozvediet co horuce sa pecie v D8 kuchyni, ale aj ostatnych co su vo web IT zainteresovani, respektive im nie je web publishing cudzia tema, na Drupal KE meetup, ktory sa uskutocni 2.7. o 17:00 v priestoroch firmy smilingwords.eu na http://www.kosicego.sk/… ulici. Okrem mna sa zucastni aj Martin Hrabovcin z Acquie.

Kosicky Drupal meetup, bude okrem tych klasickych tem aj o aktualnom diani v D8 kuchyni. Je prichystana prezentacia na temu co prinesie D8 z pohladu biznisu, co tym, ze si tuto verziu jednotlivec/firma osvoji ziska, a tiez na ake projekty je osmicka sita, co sa snou bude a nebude dat realizovat.

Tesime sa na vasu ucast. Akekolvek otazky mozete smerovat bud na mna martin@blueminds.eu, alebo este lepsie, hodte otazku do komentara.

Pre tych co do Kosic maju daleko, spravime Google hangout. Kto chce pozvanku, poslite mi mailove adresy na martin@blueminds.eu

 

Poslat nový komentář

  • You can use Texy! to format and alter entered content.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <b> <i> <br> <code> <ul> <ol> <li> <pre> <pre class="php">
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>. Beside the tag style "<foo>" it is also possible to use "[foo]".

Více informací o možnostech formátování

Hledat

Přihlášení

Bezpečnost Drupalu

Z hlediska bezpečnosti je Drupal na velmi vysoké úrovni, díky propracovanému systému hlášení, prověřování a řešení možných problémů.

Čtěte více a odebírejte bezpečnostní aktuality

Poslední komentáře

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Support

Psychologie - poradenství