je mozne toto v drupal
Vložil/a Anonymous, 27 Červenec, 2010 - 11:26
Kategorie: Webdesign
Týká se verze: Drupal 6.x
Zdravim je mozne spravit takuto podobnu stranku ako je www.fony.sk v drupale? Poradite popripade nejaky dobry template? Oplati si spravit vlastny template v artisteer?
Vdaka za odpovede.
Michal

Udělat to určitě jde. Šablonu
Udělat to určitě jde. Šablonu v Artisteer se podle mě dělat nevyplatí. Vyplatí se udělat si šablonu svojí (pokud nevyhovuje stažená), ve které se dobře vyznáte a budete mít vše pod kontrolou (narozdíl od toho, co vyprodukuje Artisteer).
Šablonu ale nemusíte dělat úplně od základu, můžete si stáhnout z šablon na Drupal.org nějaký starterkit (já jsem třeba zvyklá na Zen, ten je hodně používaný, ale existuje jich více).
nekde jsem videl obrazek
nekde jsem videl obrazek ktery popisoval zhruba nasledujici:
artisteer
80% – 1 hodina
100% – nemozne resp velmi komplikovane
vlastni tema
80% – nekolik hodin
100% – nekoliko desitek hodin
myslim ze tam bylo jeste tema stazene z d.org. jinak tady uz nekolikrat lide narazili na problemy zpusobene artisteerem.
Poslat nový komentář